Pierwsze spotkanie Klubu Seniora w Paszczynie

W czwartkowe popołudnie 09.11.2017r. o godz. 16.00  w Domu Strażaka w Paszczynie odbyło się pierwsze organizacyjne spotkanie Klubu Seniora. Lider klubu pan Kazimierz Lichoń przywitał wszystkich uczestników spotkania oraz przedstawił kilka ważnych spraw odnośnie powstania Klubu Seniora.  

Głównym celem działalności  klubu będzie aktywizacja i integracja osób w wieku 50+. W Klubie Seniora będzie więc można spotkać się z sąsiadem czy sąsiadką w podobnym wieku i wspólnie z nimi spędzić czas w miłej atmosferze, realizować swoje pasje, organizować wycieczki i spotkania z ciekawym ludźmi itp. Spotkanie zostało zorganizowane przez grupę inicjatywną, w skład której weszły następujące osoby :
Kazimierz Lichoń – lider Klubu i przedstawiciel do Rady Seniorów Gminy Dębica
Jolanta Pazdan
Marek Miazga
Bogusława Trytko
Jolanta Pyskaty
Ludwik Zawisza

Swoją obecnością zaszczycili nas:  Wójt Gminy Dębica pan Stanisław Rokosz oraz Radny Powiatu Dębickiego i zarazem Sołtys wsi pan Marek Miazga. Podczas spotkania wysłuchaliśmy prelekcji pani dietetyk Justyny Oszkandy z Gabinetu Dietetycznego Bonne Sante na temat zdrowego odżywiania. W czasie spotkania do pomocy włączyła się również młodzież z Klubu Miłośników Wolontariatu pod opieką pani Renaty Urban, za którą serdecznie dziękujemy.

Został również wybrany Zarząd Klubu w składzie:
– Kazimierz Lichoń – przewodniczący
– Jolanta Pyskaty – zastępca
– Ludwik Zawisza – sekretarz
– Bogusława Trytko – skarbnik

Na to udane spotkanie złożyła się także imponująca frekwencja, gdyż zjawiło się na nim aż 44 osoby. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy na następne spotkanie 12 grudnia 2017r. o godz. 16.00.