Archiwum kategorii: Luty 2012

Koncert Orkiestry Dętej juz za nami…!

19 lutego 2012r. w sali widowiskowej Domu Kultury w Pustkowie Osiedlu o godz. 18.00 odbył się koncert Orkiestry Dętej pod dyrekcją Pana Jakuba Wilczka. Muzycy w czasie ponad dwugodzinnego występu oczarowali publiczność swoją grą. Wykonali kilkanaście utworów, które wzruszały i bawiły. Szeroki repertuar obejmował marsze, muzykę filmową i rozrywkową oraz utwory klasyczne.

Czytaj dalej Koncert Orkiestry Dętej juz za nami…!

Ferie zimowe z CKIB już za nami!

 Centrum Kultury i Bibliotek w czasie ferii zimowych przez 2 tygodnie zorganizowało otwarte, bezpłatne zajęcia artystyczne, bardzo szeroką ofertę dla dzieci i młodzieży, umożliwiającą aktywne spędzenie wolnego czasu. Zadbaliśmy o to, aby nikt nie nudził się w chłodne dni. Codziennie nowe zadania, codziennie mnóstwo wrażeń, zabaw i przygód, które mieli możliwość przeżyć uczestnicy ferii.

Czytaj dalej Ferie zimowe z CKIB już za nami!

Gmina Dębica Promotorem Ekologii !!

10 lutego w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Laureatów i Wyróżnionych w XIII Edycji Narodowego Konkursu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku” pod Honorowym Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Wśród nagrodzonych znalazła się również Gmina Dębica z projektem „Innowacyjne działania gminy Dębica w zakresie edukacji ekologicznej na przykładzie Centrum Edukacji Ekologicznej w Stobiernej”.

Czytaj dalej Gmina Dębica Promotorem Ekologii !!

„Pokaż co Ci w sercu gra…”

Dyrektor CKiB oraz Prezes Stowarzyszenia Orkiestry Dętej Gminy Dębica zapraszają 19 lutego o godz. 18.00 na Karnawałowy Koncert w wykonaniu Orkiestry Dętej, który odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu. Muzycy w czasie występu wykonają utwory, które będą wzruszać i bawić. Szeroki repertuar obejmować będzie: marsze, muzykę filmową i rozrywkową. Zapraszamy wszystkich miłośników dobrej muzyki w orkiestrowym wydaniu!

Czytaj dalej „Pokaż co Ci w sercu gra…”