Archiwum kategorii: Kwiecień 2012

1 Maja Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo-Wschodniej

Otwarte Mistrzostwa Mażoretek Polski Południowo- Wschodniej odbędą się na Hali Sportowej Zespołu Szkół im. Marii Curie – Skłodowskiej w Pustkowie-Osiedlu. Zapraszamy od godziny 11:30.  To bardzo znaczące przedsięwzięcie dla ruchu mażoretkowego w Polsce. Odbędzie się przy współpracy: Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica i Stowarzyszenia Orkiestry Dętej Gminy Dębica. Patronat honorowy objął Wójt Gminy Dębica Pan Stanisław Rokosz.

Uroczyste otwarcie „Ekspozycji Historyczno-Dydaktycznej przy Górze Śmierci w Pustkowie”

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na uroczystość otwarcia "Ekspozycji Historyczno-Dydaktycznej przy Górze Śmierci w Pustkowie”, która odbędzie się 26 kwietnia 2012 roku pt. " Historia obozów pracy przymusowej w Pustkowie i poligonu Waffen SS Trupenubungsplatz Heidelager" w ramach zakończenia projektu " Park Historyczny Blizna i Pustków – droga pamięci i pojednania", realizowanego m.in. przez Centrum Kultury i Bibliotek,  Gminę Dębica.

Czytaj dalej Uroczyste otwarcie „Ekspozycji Historyczno-Dydaktycznej przy Górze Śmierci w Pustkowie”

Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Mamy przyjemność poinformować że Prezydent RP objął Honorowym Patronatem uroczystość otwarcia "Ekspozycji Historyczno-Dydaktycznej przy Górze Śmierci w Pustkowie" która odbędzie się 26 kwietnia 2012 roku pt. " Historia obozów pracy przymusowej w Pustkowie i poligonu Waffen SS Trupenubungsplatz Heidelager" w ramach zakończenia projektu " Park Historyczny Blizna i Pustków – droga pamięci i pojednania", realizowanego przez Gminę Dębica i Gminę Ostrów.

Czytaj dalej Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego