Archiwum kategorii: Grudzień 2011

Jasełka 2011 w Pustkowie-Osiedlu

„Święta, to czas niezwykły…, czas magiczny…,czas dobroci…, refleksji , nad tym co ważne, istotne a zarazem niedoścignione. To czas skupienia, spełnienia i oczekiwania. Oczekiwania na… cud Boży.”
 W czwartek 29 grudnia 2011r. o godz. 18.00 na sali widowiskowej w Centrum Kultury i Bibliotek odbyły się Jasełka, w wykonaniu dzieci i młodzieży z Grup Artystycznych działających przy Domu Kultury w Pustkowie Osiedlu.

Czytaj dalej Jasełka 2011 w Pustkowie-Osiedlu

Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych rozstrzygnięty

Z przyjemnością informujemy, że w poniedziałek 19 grudnia 2011r. w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu został rozstrzygnięty konkurs szopek bożonarodzeniowych. Celem organizowania tego konkursu jest umożliwienie prezentacji uzdolnień plastycznych i promowanie twórczości wśród lokalnej społeczności. Były to kolejne – wpisane już w tradycje około świąteczne – Eliminacje Gminne do VI Powiatowego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. W konkursie wzięły udział rodziny, placówki, szkoły oraz twórcy indywidualni. Pani Dyrektor Agnieszka Żurek wręczała nagrody i wyróżnienia. Uczestnicy konkursu dostarczali wykonaną w dowolnej technice szopkę bożonarodzeniową.

Czytaj dalej Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych rozstrzygnięty