Archiwum kategorii: Dom Kultury w Podgrodziu

Klub seniora w Podgrodziu

8 listopada 2017 r. powstał Klub Seniora w Podgrodziu. Na spotkaniu ustalono, iż głównym celem działalności jest aktywizacja i integracja mieszkańców. Ważnym zadaniem będzie tworzenie nowych więzi społecznych, poprzez integrację i organizowanie wzajemnej pomocy, zapobieganie rosnącej przepaści między seniorami, a aktywnym młodym pokoleniem, które jest lepiej dostosowane do nowych warunków gospodarczych i społecznych. Czytaj dalej Klub seniora w Podgrodziu

ZACZAROWANY WIECZÓR W DOMU KULTURY

Już po raz drugi w domu kultury w Podgrodziu odbył się wieczór pełen czarów i magii zorganizowany dla najmłodszych zespołów tanecznych „Podgrodzianie”. Dzieci spotkały się na wspólnej zabawie, rozwiązywały zaczarowane rebusy, krzyżówki, oglądnęły prezentację multimedialną „Jak to z magią bywało”, brały udział w konkursach z nagrodami. Przede wszystkim jednak wspaniale spędziły ze sobą czas na zabawach i tańcach.

 

Czytaj dalej ZACZAROWANY WIECZÓR W DOMU KULTURY

Piknik Sołectwa Podgrodzie !

Pod takim hasłem 8 czerwca 2014r na stadionie LKS „Bodzos” odbyła się impreza dla wszystkich mieszkańców Podgrodzia, mająca na celu integrację społeczności lokalnej, degustację lokalnych produktów, prezentacje dzieci ze szkoły i przedszkola, występy artystyczne amatorskich zespołów tanecznych i wokalnych oraz zwyczajnie dobra zabawa dla małych i dużych.

Czytaj dalej Piknik Sołectwa Podgrodzie !