Archiwum kategorii: Dom Kultury w Podgrodziu

ZACZAROWANY WIECZÓR W DOMU KULTURY

Już po raz drugi w domu kultury w Podgrodziu odbył się wieczór pełen czarów i magii zorganizowany dla najmłodszych zespołów tanecznych „Podgrodzianie”. Dzieci spotkały się na wspólnej zabawie, rozwiązywały zaczarowane rebusy, krzyżówki, oglądnęły prezentację multimedialną „Jak to z magią bywało”, brały udział w konkursach z nagrodami. Przede wszystkim jednak wspaniale spędziły ze sobą czas na zabawach i tańcach.

 

Czytaj dalej ZACZAROWANY WIECZÓR W DOMU KULTURY

Piknik Sołectwa Podgrodzie !

Pod takim hasłem 8 czerwca 2014r na stadionie LKS „Bodzos” odbyła się impreza dla wszystkich mieszkańców Podgrodzia, mająca na celu integrację społeczności lokalnej, degustację lokalnych produktów, prezentacje dzieci ze szkoły i przedszkola, występy artystyczne amatorskich zespołów tanecznych i wokalnych oraz zwyczajnie dobra zabawa dla małych i dużych.

Czytaj dalej Piknik Sołectwa Podgrodzie !

„Słońce na ścianę”

Według astrologów Słońce, Księżyc i inne planety wywierają wpływ na nasze życie. Artyści i rzemieślnicy od wieków wykorzystują do celów dekoracyjnych symbole astrologiczne. Wprawdzie ziemię dzieli od Słońca 150 milionów kilometrów, ale jeśli zechcesz, twój dom może rozjaśnić twoje własne Słońce z robione z papieru.  Uczestnicy Klubu Plastusia w Domu Kultury w Podgrodziu takie słońca sami wykonali.

Czytaj dalej „Słońce na ścianę”

ZGRUPOWANIE TANECZNE ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA „PODGRODZIANIE”

W dniach 17-18 maja 2014r. Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca „Podgrodzianie” przebywał na zgrupowaniu tanecznym w Zespole Szkół w Czarnej. Tancerze doskonalili swoje umiejętności przed zbliżającym się występem, który odbędzie się 8 czerwca podczas Pikniku sołeckiego w Podgrodziu.

Czytaj dalej ZGRUPOWANIE TANECZNE ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA „PODGRODZIANIE”