Archiwum kategorii: Filia Biblioteki Publicznej – Stobierna

Filia Biblioteki Publicznej – Stobierna

Poniedziałek 11:00 – 18:00
Wtorek 10:00 – 18:00
Czwartek 10:00 – 17:00
Piątek 11:00 – 19:00

bibliotekastobierna@onet.pl
https://bibliotekastobierna.wordpress.com

FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE W STOBIERNEJ – 2016

Dzieci , które przyszły na zajęcia do biblioteki  spędziły tydzień ferii  w miłym towarzystwie rówieśników. Zajęcia były radosne, ciekawe przeprowadzone zostały wg.  wcześniej zaplanowanego programu. Uczestnicy zajęć oprócz  głośnego  czytania  wybranych opowiadań o tematyce zimowej, oraz zgaduj- zgaduli literackiej, podczas zajęć plastyczno – technicznych okazali się bardzo  kreatywni, rysowali, kolorowali, wykonali  piękne bukiety  kwiatów z krepiny  z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Czytaj dalej FERIE ZIMOWE W BIBLIOTECE W STOBIERNEJ – 2016

Lekcja biblioteczna kl.II w Bibliotece w Stobiernej

6-listopada bibliotekę w Stobiernej odwiedziła klasa II wraz z P. wychowawczynią. Była to już druga lekcja biblioteczna drugoklasistów. Celem odwiedzin było między innymi wypożyczenie lektury pt. „Szewczyk Dratewka”. Wszystkie dzieci z II klasy są już czytelnikami biblioteki.  Podczas lekcji bibliotecznej dzieci oglądały i czytały bajki, oraz grały w gry stolikowe.

Czytaj dalej Lekcja biblioteczna kl.II w Bibliotece w Stobiernej

Miłośnicy gry w warcaby w bibliotece w Stobiernej

Warcaby to wspaniała gra planszowa, która od lat w bibliotece w Stobiernej cieszy się niesłabnącą popularnością. Dzieci bardzo chętnie  uczestniczą w popołudniowych zajęciach w bibliotece podczas których, grają w warcaby.  Gra w warcaby rozwija umiejętności logicznego myślenia i przewidywania faktów.

Czytaj dalej Miłośnicy gry w warcaby w bibliotece w Stobiernej

Popołudniowe zajęcia w bibliotece w Stobiernej

Złota jesień obdarowała nas pięknymi darami, które stały się inspiracją do działań artystycznych. Podczas popołudniowych zajęć w bibliotece Stobiernej dzieci wykonywały z darów jesieni, czyli kasztanów, żołędzi figurki zwierząt, oraz z liści bukiety kwiatów. Oprócz tego dzieci wyraziły piękno jesieni na obrazku. Namalowały w jaki sposób widzą naszą Polską Jesień.

Czytaj dalej Popołudniowe zajęcia w bibliotece w Stobiernej