Archiwum kategorii: Filia Biblioteki Publicznej – Podgrodzie

Filia Biblioteki Publicznej – Podgrodzie
Poniedziałek 10.00 – 15.00
Wtorek 12.00 – 17.00
Czwartek 12.00 – 17.00
Piątek 14.00 – 19.00

bibliotekapodgrodzie@gmail.com
http//bibliotekapodgrodzie.wordpress.com

Ferie w Bibliotece w Podgrodziu

Podczas kilku dni spędzonych na zajęciach w bibliotece w Podgrodziu dzieci wykonywały laurki dla babci i dziadzia. Ponadto wzięły udział w konkursie plastycznym”UROKI ZIMY”, malowały postacie z bajek, a w efekcie powstała wystawa z wykonanych prac.

Nie zabrakło również śmiechu i radości przy zabawach ruchowych, grach planszowych i innych.

Czytaj dalej Ferie w Bibliotece w Podgrodziu

Ferie z Centrum Kultury

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica serdecznie zaprasza do wspólnego spędzenia ferii zimowych. Domy Kultury, jak i Biblioteki na terenie Gminy przygotowały moc atrakcji na te dwa zimowetygodnie. Poranki filmowe, kąciki gier i zabaw, zajęcia plastyczne i ruchowe czekają na dzieci i młodzież w każdym zakątku Gminy. Serdecznie zapraszamy! Czytaj dalej Ferie z Centrum Kultury

Biblioteki gminne mają swoje blogi!

Od 1 stycznia 2013 r. Biblioteki Publiczne znajdujące się na terenie gminy Dębica uruchomiły w swoich placówkach blogi na łamach których bibliotekarki  dzielić się będą swoją wiedzą i doświadczeniem na tematy bibliotekarskie i nie tylko.

Czytaj dalej Biblioteki gminne mają swoje blogi!

Baw się i ucz Angielski w Bibliotekach

Zapraszamy dzieci w wieku od 6-12 lat na bezpłatną naukę języka angielskiego, polegającą na interaktywnej zabawie. Zajęcia odbywają się w godzinach otwarcia bibliotek.

Czytaj dalej Baw się i ucz Angielski w Bibliotekach