Archiwum kategorii: Aktualności

„Opowieść przedwigilijna z poezją ks. Jana Twardowskiego – PRZYJDŹ NA ŚWIAT”

Pustkowski Salonik Poetycki otworzy swoje podwoje w dniu 17 grudnia o godzinie 18.00. Zapraszamy do sali widowiskowej Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu na wydarzenie artystyczne pt. „Opowieść przedwigilijna z poezją ks. Jana Twardowskiego – PRZYJDŹ NA ŚWIAT”. Czytaj dalej „Opowieść przedwigilijna z poezją ks. Jana Twardowskiego – PRZYJDŹ NA ŚWIAT”

„GDY EMOCJE JUŻ OPADNĄ…”

„Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów… ” Nucąc tę piosenkę zespołu PERFECT miło napawać się widokiem statuetki z napisem GRAND PRIX! A było to tak, że wokalista Norbert Jedliński reprezentował Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica w XI Edycji konkursu „ŚPIEWAMY PRZEBOJE NASZYCH RODZICÓW”. Czytaj dalej „GDY EMOCJE JUŻ OPADNĄ…”

Jubileusz 10-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Wisłoczanie

25 listopada 2017 r. na Hali Sportowej przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie-Osiedlu królowała muzyka i tańce ludowe,  a to za sprawą Zespołu Pieśni i Tańca Wisłoczanie.  Zespół już od 10 lat kultywuje tradycje ludowe podczas licznych występów i prezentacji swojej twórczości, reprezentuje nasz region na licznych przeglądach zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Czytaj dalej Jubileusz 10-lecia Zespołu Pieśni i Tańca Wisłoczanie

Kreatywna praca trwa!

Od września w Pustkowie-Osiedlu grupa uzdolnionych artystycznie dzieciaków bierze udział w kreatywnych warsztatach plastycznych, tworząc kukiełki. Wykonane przez nich lalki „wystąpią” w spektaklu pt. „Zaczarowane Święta” będącym adaptacją baśni „Piękna i Bestia”, którego premiera w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu planowana jest na 19 grudnia. Czytaj dalej Kreatywna praca trwa!