Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Gminie Dębica

Wójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Publiczna Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy, Parafia pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Brzeźnicy serdecznie zapraszają na Uroczyste Obchody 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz 19 Rocznicy odsłonięcia Pomnika Poległych za Ojczyznę

Program Obchodów będzie przebiegał następująco:
W dniu 10 listopada 2017r. o godz. 11.00 przy szkole w Brzeźnicy odbędzie się „Bieg Niepodległości”, a o godz. 18.00 Centrum Kultury i Bibliotek zaprasza do Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu na „Wieczornicę”. W programie zaplanowano część artystyczną w wykonaniu uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy, będzie to montaż słowno-muzyczny pt.: „Tęsknota Latarnika”. Na zakończenie wieczoru zaprosimy wszystkich przybyłych do wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych.
W dniu 11 listopada 2017r. o godz. 16.00 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Brzeźnicy zostanie odprawiona Msza Święta, po której nastąpi przemarsz na cmentarz pod Mauzoleum z prochami z 16 pól bitewnych całego świata, gdzie zostanie oddany hołd Poległym za Ojczyznę.

Serdecznie zapraszamy!