ELIMINACJE GMINNE DO POWIATOWEGO KONKURSU POEZJI RELIGIJNEJ

Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica serdecznie zaprasza do uczestnictwa w Gminnych Eliminacjach do Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej, które odbędą się w dniu 7 listopada 2017r. o godz. 10.00 w Domu Kultury w Pustkowie-Osiedlu.

Konkurs obejmuje trzy kategorie: recytacja, poezja śpiewana, monodram i skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z klas IV – VI, uczniów szkół podstawowych z klas VII i uczniów gimnazjów, uczniów szkół średnich oraz osób dorosłych.
Termin zgłaszania uczestników upływa z dniem 3 listopada. Prosimy o przesyłanie kart zgłoszeniowych na adres promocja@ckib.pl lub dostarczanie bezpośrednio do sekretariatu CKiB.

Do pobrania regulamin eliminacji oraz karta zgłoszenia:
Regulamin Gminnyh Eliminacji do Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej 2017
KARTA ZGŁOSZENIA – Eliminacje Gminne do Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej 2017

Konkurs organizowany jest w celu popularyzacji poezji o treściach religijnych autorów świeckich i duchownych, pielęgnowaniu wartości literackich i estetycznych języka polskiego. Ponadto jest to wyjątkowa okazja do zadumy nad twórczością religijną, wiarą, nadzieją i znaczeniem tych ponadczasowych wartości w życiu człowieka.
Laureaci eliminacji gminnych będą reprezentować Gminę Dębica na szczeblu powiatowym. Finał Powiatowego Konkursu Poezji Religijnej odbędzie się w Domu Kultury i Kinie „Kosmos” Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy w dniach:  15 XI (środa) od godz. 10.00 – dla uczniów szkół podstawowych  i gimnazjów, 16 XI (czwartek) od godz. 10.00 – dla uczniów szkół średnich i osób dorosłych.